2. 6. 2023

AKCE V ČERVNU

Červnové akce pohromadě a na jednom místě v našem novém sídle ve Výměníku! Přijďte se podívat, ochutnat dobrou kávu, něco si koupit nebo jen tak pobýt

Červen ve Výměníku

2. 6. DĚTSKÝ DEN, TROCHU JINAK

Připravujeme pro vás totiž netradiční Den dětí, který nebude jen pro děti! Budete si moct vyzkoušet dva praktické workshopy, prohlédnout si stávající výstavu, vychutnat si výtečnou kávu z naší nové kavárny a zakoupit si něco pěkného v designovém obchůdku.

TEXTILNÍ DÍLNA od 16.00 pod vedením lektora Výměník Karlovy Vary Vyzkoušejte si s námi textilní dílnu, kterou zvládne každý Budete si moct své módní kousky v šatníku vylepšit různými neotřelými způsoby, ať už potiskem, nášivkami anebo dalšími jinými způsoby.

DJ wrokshop od 17.00 Výměník Karlovy Vary Chceš si vyzkoušet obsluhování DJ setu? A dozvědět se jaké to je být DJ? Tak se přihlas na náš DJ workshop, kterým tě provede DJ Andreé. Kapacita workshopu je omezená, tak si nezapomeň zarezervovat místo přes email: pro@tebe.cz. Cena workshopu je dospělí 150 Kč a studenti 100 Kč.

16.6.TEXTILNÍ LYNORYTOVÁ DÍLNA od 18.00, Výměník Karlovy Vary

Přijďte si vytvořit svůj originální kousek v naší grafické dílně. Dílna je inspirovaná výstavou PUNK WITH LOVE a bude probíhat pod vedením jedním z autorů výstavy Ondrou Ivanovem. Světlé oblečení na potisk s sebou!

23.6. VÝMĚNÍK ŽIJE! od 15.00, Výměník Karlovy Vary

Tradiční kreativní festiválek plný fantazie a nevšedních tvůrčích zážitků pro děti, teenagery a dospělé. Program pro celou rodinu brzy uveřejníme. Tradičně můžete očekávat, dílny, cirkus, muziku, dobrou kávu, příjemné prostředí a skvělé lidi....

#Sodvahou