Každý všední den od 13:00–18:00

Dílny pro každý den!

ZÁBAVA, TVŮRČÍ RELAX A POZNÁNÍ.

Zveme vás na dobrodružnou výpravu světem designu v naší galerii SUPERMARKET wc.

DÍLNY K AKTUÁLNÍM VÝSTAVÁM

Nabídka vždy u aktuální výstavy. Součástí je i komentovaná prohlídka výstavy, informace o daném tématu. Vhodné pro školy, vzdělávací organizace, střediska volného času aj.

KREATIVNÍ DÍLNY PRO VEŘEJNOST

Celoroční otevřené dílny pro děti, mládež a dospělé najdete v programu. Designové techniky a dílny věnované zajímavým svátkům, o kterých byste třeba ani nevěděli.

TVOŘTE DOMA * DOMÁCÍ DÍLNY

Naše krátká VIDEA jako inspirace pro vaše domácí tvoření. Jednoduše a hravě.

KREATIVITA MĚNÍ SVĚT! Měňte ho také, na našich kreativních dílnách.

EDUKAČNÍ PROGRAM PRO ŠKOLY A DĚTSKÉ TÝMY "HURÁ NA DESIGN!"

Kdo je designér, co dělá a co vše musí umět? Vyzkoušejte si být sami v této roli, něco vymyslet a podle návrhu vyrobit! Program tématických dílen - věnovaným rozmanitým designérským profesím a technikám.

Seznámíme vás s galerií, galerijním prostředím a jeho světem, s oblastí designu, rozdílem mezi designem a uměním, designovým myšlením a světem fantazie a tvořivosti.

MÍSTO KONÁNÍ: Dílny můžeme zrealizovat v galerii, ve vaší škole nebo v jiných prostorech.

ČASOVÁ DOTACE: Můžete u nás strávit tvořivě a hravě 2 hodiny, půl den, celý den nebo vás provedeme celým školním rokem. Záleží na vás. My se vám rádi přizpůsobíme tak, aby byl program nabitý podle vašich představ.

STRUKTURA A OBSAH: Tvořivý den si u nás můžete zkombinovat podle toho, co vás zajímá nebo co byste rádi s vašimi žáky poznali a využili dále ve vaší výuce (v rámci RVP, ŠVP).

Programy nabízíme i v anglickém a německém jazyce.

1) HURÁ NA PAPÍR

Design z Číny a Japonska, kolébka papíru aneb jak na ruční papír (téma ekologie a recyklace zahrnuto v úvodu, dílny hravou formou). Dílna je zaměřena na seznámení se s počátkem vzniku papíru a také jeho recyklaci a další využití v běžném životě. Naučíte se, jak si vyrobit vlastní ruční papír z různých materiálů a s dalšími bylinnými a barevnými přísadami.

Lze navázat po týdnu a déle, kdy je papír dokonale vysušený, dílnou vázání diáře, sešitu, kroniky třídy/ školy nebo herbáře. Věkově neomezeno. Vhodná i pro malé děti.

2) MŮJ SVĚT

Můj diář nebo deník (téma ekologie a recyklace zahrnuto v úvodu, dílny hravou formou). Dílna nabízí tvorbu vlastního originálního diáře pro sebe nebo někoho druhého, sešitu, do kterého se veseleji píše nebo de-ník, kde můžete obsáhnout celý svůj svět. Techniky jsou různé - vazba, listy, barva, polep, potisk a vše se může kombino-vat s již použitými nebo recyklovanými papíry podle vaší fantazie.

3) RECYKLUJ SVOJE OBLÍBENÉ TRIČKO!

Vlastní design na tričko (recyklace triček s potiskem nebo bez potisku). V této dílně vás naučíme jak si vytvořit vlastní návrh na tričko. Nabízíme zažehlovací techniku, postřik sprejem nebo fixy na textil a kombinaci všech těchto technik. „Máte tričko, které milujete, ale už máte pocit, že je staré?“ Zkuste u nás nový design na své triko a bude zase jiné! Technika recyklace se využívá v současné módě a oděvním designu.

4) ROČNÍ KOOPERAČNÍ PROJEKT "DESIGN HRAVĚ VE ŠKOLE"

1 návštěva galerie, 2 dílny u vás ve škole a 1 vernisáž s výstavou a celou produkcí.

Stačí si jen vybrat z této nabídky a sestavit si s námi „vaší design dílnu“ na míru. Jsme otevřeni i vašim nápadům a potřebám v rámci výuky, školy, kroužku, semináře.

Cena dílen: sdělíme na základě Vaší poptávky

V galerii se vám vždy bude věnovat proškolený a vzdělaný lektor a personál. Dílny je možné přizpůsobit vašim potřebám.

TĚŠÍME SE NA VÁS A VAŠE ŽÁKY! tel.: 732 755 619, e-mail: pro@tebe.cz