13. 3. 2015

Část I - předsíně

Zajímáte se o nové trendy v designu a bydlení? Baví Vás neustále vymýšlet jak zlepšit či pozměnit svůj byt či dům? Jste nápadití a plní elánu pro změny, či naopak tápete a nevíte si rady? Pak je tento kurz určen právě Vám!

Příjďte na I. část kurzu, který se konná 26. 3. 2015 od 17.00 hodin v galerii SUPERMARKET wc. Dovíte se něco o předsíních.

Kurz je rozdělen do několika dvouhodinových bloků, z nichž každý bude věnován jedné z místností v domě. Vždy si řekneme něco o materiálech, barvách a důležitých prvcích dané místnosti. v průběhu dvouhodinového bloku vytvoříme „tabuli nápadů“ pro určený prostor. Dovíte se mimo jiné které barvy k sobě ladí a které naopak ne, jaké barvy nábytku a dřeva k sobě kombinovat a jaké doplňky použít, abyste vytvořili harmonický celek.

Cena jednoho kurzu (teoretická část + workshop) 280,- Kč, pro předplatitele celé série 5 kurzu pouze 250,- Kč za jeden kurz. Celé kurzovné je splatno na účet lektorky a po jeho zaplacení obdržíte voucher, s nímž vždy dorazíte na další kurz. v případě, že se nemůžete zúčastnit, budete mít možnost platbu využít na některém z kreativních workshopů či workshopů navazujících na tento kurz.

Přihlášky na danahribova@seznam.cz nebo www.facebook.com/dhinteriery či v galerii SUPERMARKET wc nebo na pro@tebe.cz.