21. 7. 2015

DĚLÁME TO SRDCEM

Karlovy Vary mají ve svém srdci originální podchody, jak málo stačilo.

DĚLÁME TO SRDCEM

Karlovy Vary mají ve svém centru originální podchody. Stačila parta "srdcařů", kteří se neptali, jaký budou mít pro sebe profit a dobrý nápad chtěli změnit ve skutečnost. Přímým důkazem jsou zanechané originální stopy v karlovarských podchodech, které nás, patrioty, budou ještě nějakou dobu těšit. Přejeme si, aby tento stav v podchodech vydržel co nejdéle, protože dílo je velmi křehké a přístupné široké veřejnosti. Motivem celého projektu bylo vytvořit odkaz na kulturní pestrost našeho města . "Živý kraj" potřebuje lidi, kteří tvoří srdcem a hýbou městem.

Týden před filmovým festivalem se fandové ze sdružení PROTEBE live pustili do práce. Natírání, broušení, stříkání, čištění podchodů probíhalo s nadšením a podporou místních firem, kterým není lhostejné, co se v našem městě děje.

Velké poděkování patří společnostem: FLEX, TEX COLOR paní Fidlerové, Sedleckému Kaolinu, manželům Sloukovým, a to za sponzorování barev a materiálů na úpravu a zvelebení veřejných prostorů. Přejeme si více takto společensky odpovědně smýšlejících podnikatelů v našem krásném, kulturním městě.

Podchody a kabát galerie přijela vylepšit skupina mladých, talentovaných ilustrátorů z "artelieru" DRAWetc, kteří se také prezentují svým srdcem. Během týdne pod jejich rukama vznikla nová díla, ve kterých je zřetelný rukopis - děláme to s nadšením a realizujeme to, co nás baví. Děláme to srdcem.

Jak málo stačí k tomu, aby se dobrá myšlenka stala skutečností. Občasná masáž srdečního svalu dokáže někdy oživit celé město. Pojďme zvýšit srdeční tep Karlových Varů na tempo maratonských běžců! Přidejte se k nám více info zde