30. 8. 2022

otevřené dílny ve Výměníku

KREATIVNÍ DÍLNY PRO CELOU RODINU!
Vezměte děti, rodiče, babičky, dědečky a vyrazte 30/8 a 31/8 do VÝMĚNÍKU / DIZAJNPARKU, kde si od 15 do 18 hodin společně s lektory užijete radost ze spousty různých workshopů. Prostor bude otevřený veřejnosti od 13 hodin.

DRUHY DÍLEN

Truhlářské / Jára Jirutka - opravte si starý nábytek, natřete si židli, vdechněte nový život něčemu, co bylo na vyhození.
Textilní / Lenka Herzogová - přineste stará trička, košile, trička nebo šaty a udělejte z nich originální designové kousky.
Novocirkusové / Eliška Failová - potrénujte balanc, párovou akrobacii, zavěste se na šále, vyzkoušejte žonglování nebo základy fireshow.
Experimentální / Katka Hanková - Za pomoci pohybu, vibrace, zvuku a barev vznikne náhodný obraz, který si každý odnese na památku domů

Nábytek a textil si můžete přinést vlastní nebo pomoct vylepšit ten náš. Vyrobte si židli nebo polštář, který na vás ve Výměníku bude vždycky čekat.

Těšíme se na vás 30. 8. a 31. 8. ve Výměníku na Západní 1749 v Tuhnicích. Přesnou mapu nejdete ZDE


O VÝMĚNÍKU

Do proměny starého výměníku v kulturní a kreativní centrum je zapojeno 5 karlovarských spolků: PROTEBE live, Vzbuďme Vary, Cirkus Céres, Žijeme TUhnice a KultiVary. Všem zapojeným spolkům podobné místo ve Varech chybělo, proto se rozhodly spojit síly a takové místo vytvořit.
Vznik DIZAJNPARKu financují částečně z veřejné sbírky, vlastních zdrojů a za podpory nadace OSF a města Karlovy Vary.
Jdeme do toho. S odvahou.Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.