21. 6. 2024

VÝMĚNÍK ŽIJE!

VÝMĚNÍK ŽIJE!

a ještě víc nám ožije, když se tam s námi budete smát a bavit vy. Kdy to bude?


PROGRAM 21.6.2024 od 15.00 do 20.00

15:00 - 17:00 DESIGNOVÉ DÍLNY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ /DIZAJNPARK/ Otevřené dílny inspirované výstavou Továrna na Utopii. S námi můžete projevit svou kreativitu a přiučit se něčemu novému.

16:00 - 17:00 CIRKUSIŠTĚ /CIRKUS CÉRES/ Cirkusový kout se závěsnou akrobacií a spoustou dalších disciplín pro malé i velké!. Hodinový pohybový workshop bude zahájen ukázkou mladých cirkusáků z kurzu AkroBÁC!

17:00 - 18:30 O PRASÁTKU ARTUROVI /Divadlo dětí K. Vary/ V malém domečku bydlí prasečí rodinka..... Představení pro děti je hráno dvěma herci a je kombinací činohry a maňáskového divadla. Inscenace je protkána písničkami, na začátku představení se děti dočkají interaktivních scén.

18:30 KONCERT KATEŘINY BELANOÉ Studentka teplické konzervatoře má v repertoáru převážně pop, lehký rock a jazz, a to zejména známé písničky, které potěší široké publikum. Vystoupí v doprovodu kytaristy Filipa Glassla

Po celou dobu můžete prozkoumávat naší interaktivní výstavu Továrna na utopii od divadla Drak. Čeká na vás pět originálních zastavení, inspirovaných literárním dílem Karla Čapka s pracovními listy.

Skvělé občerstvení z Café Výměník si nenechte ujít.


O Výměníku Do proměny starého výměníku v kulturní a kreativní centrum jsou zapojeny 2 spolky: DIZAJNPARK a Cirkus Céres. Podporují nás a s programem pomáhají Vzbuďme Vary, Žijeme Tuhnice a KultiVary. Všem zapojeným spolkům podobné místo ve Varech chybělo, proto se rozhodly spojit síly a takové místo vytvořit. Vznik VÝMĚNÍKU financují částečně z veřejné sbírky, vlastních zdrojů a za podpory nadace OSF. Jdeme do toho. S odvahou.