22. 6. 2018

ZAŽIJ PODCHOD JINAK!

Přij´dte zažít originální odpoledne do podchodů u galerie SUPERMARKET wc

Zažij podchod jinak!

je název akce, která se koná v pátek 22. 6. 2018 od 15.00 hodin Akce bude probíhat za účelem oživení podchodů u galerie SUPERMARKET wc. Máme pro vás připravený nabitý program plný zábavy, u které můžete projevit svou kreativitu a přiučit se něčemu novému.

Dílny od 15.00 do 18.00

od 15:00 začne dílna sítotisku na trička nebo látkové tašky, které si můžete donést z domova nebo si na místě koupit za příjemné ceny nové nebo z druhé ruky. Dílnu povede Ori.(dílna 30 Kč, vhodná od 4 let)

od 16:00 si můžete vyzkoušet fotografickou techniku Solar fast na papír, a můžete si vyrobit obal pro váš nový prázdninový deník. Dílna proběhne pouze za slunečného počasí, které je nutné pro tuto techniku. V rámci dílny proběhne i výroba deníků. Prázdninový deník si můžete potisknout také graffiti technikou přes šablony. Dílnu povede Katka.(dílna 30 Kč, vhodná pro všechny)

od 17.00 společně vytvoříme knihobudku, miniknihovnu, pouliční knihovnu, knihobox... To všechno jsou různé názvy pro veřejná místa, která slouží k bezplatnému sdílení knih a jedním z nich bude i u nás v podchodu. Jednu knihu přinesete, jinou odnesete. Dílnu povede Vojta a je zdarma. Odnesete si fajn zážitek.

Po celou dobu programu bude za pár korun k dispozici osvěžující občerstvení v galerii a k večeru bude připraveno příjemné posezení s občerstvením a muzikou. Přineste si s sebou skvělou náladu a chuť tvořit.

Těšíme se na vás! Tým galerie SUPERMARKET wc