Každý všední den od 14:00–19:00

Dílny pro každý den!

ZÁBAVA, TVŮRČÍ RELAX A POZNÁNÍ V KREATIVNÍM CENTRU DIZAJNPARK

Zveme vás na dobrodružnou výpravu světem designu v našem kreativním centru DIZAJNPARK.

GALERIJNÍ ANIMACE K AKTUÁLNÍM VÝSTAVÁM

Nabídka vždy u aktuální výstavy. Součástí je i komentovaná prohlídka výstavy, informace o daném tématu. Vhodné pro školy, vzdělávací organizace, střediska volného času aj.

KREATIVNÍ DÍLNY PRO VEŘEJNOST

Celoroční otevřené dílny pro děti, mládež a dospělé najdete v programu. Designové techniky a dílny věnované zajímavým svátkům, o kterých byste třeba ani nevěděli.

TVOŘTE DOMA * domácí dílny

Naše krátká VIDEA jako inspirace pro vaše domácí tvoření. Jednoduše a hravě.

DIZAJNIŠTĚ * mobilní interaktivní dílna

DIZAJNIŠTĚ NA CESTÁCH je mobilní interaktivní expozice pro děti od 8 - 12 let. Dizajniště děti provede cestou od designového nápadu až k jeho realizaci. Každý může myslet jako desinér!

KREATIVITA MĚNÍ SVĚT! Měňte ho také, na našich kreativních dílnách.

EDUKAČNÍ PROGRAM PRO ŠKOLY A DĚTSKÉ TÝMY "HURÁ NA DESIGN!"

Kdo je designér, co dělá a co vše musí umět? Vyzkoušejte si být sami v této roli, něco vymyslet a podle návrhu vyrobit! Program tématických dílen - věnovaným rozmanitým designérským profesím a technikám.

Seznámíme vás s galerií, galerijním prostředím a jeho světem, s oblastí designu, rozdílem mezi designem a uměním, designovým myšlením a světem fantazie a tvořivosti.

MÍSTO KONÁNÍ: Dílny můžeme zrealizovat v galerii, ve vaší škole nebo v jiných prostorech.
ČASOVÁ DOTACE: Můžete u nás strávit tvořivě a hravě 2 hodiny, půl den, celý den nebo vás provedeme celým školním rokem. Záleží na vás. My se vám rádi přizpůsobíme tak, aby byl program nabitý podle vašich představ.
STRUKTURA A OBSAH: Tvořivý den si u nás můžete zkombinovat podle toho, co vás zajímá nebo co byste rádi s vašimi žáky poznali a využili dále ve vaší výuce (v rámci RVP, ŠVP).
CENA DÍLEN: sdělíme na základě Vaší poptávky

Stačí si jen vybrat z této nabídky a sestavit si s námi „vaší design dílnu“ na míru. Jsme otevřeni i vašim nápadům a potřebám v rámci výuky, školy, kroužku, semináře.

V DIZAJNPARKU se vám vždy bude věnovat proškolený a vzdělaný lektor a personál. Dílny je možné přizpůsobit vašim potřebám.

TĚŠÍME SE NA VÁS A VAŠE ŽÁKY! tel.: 732 755 619, e-mail: pro@tebe.cz