Každý všední den od 13:00–18:00

eshop Vše co má grády!

SUPERMARKET wc je také první designový obchod v Karlových Varech a nabízí porcelán, módní doplňky, oblečení, šperky, knihy, diáře, plakáty a další výrobky českých designérů – prostě vše, co při zakoupení udělá radost až na kost. Přijďte potěšit sebe nebo pořídit skvělý dárek.

Nabízíme zboží návrhářů V.Chalepy, L. Malíské Sárové, M. Varádiové, J.Čapka, V.Dědka a dalších. Ze značek najdete Baobab, Love Music, Papelote, Mag Bags, Malá popleta, Urban Legend, Retart, Kikkerland, Trash Made… Designový obchůdek galerie SUPERMARKET wc nabízí výrobky českých i zahraničních designerů. Prodávané kousky jsou stylové, vtipné, funkční. Pro sebe i jako dárek můžete u nás objevit originální porcelán, šperky, knihy, tašky, obaly na mobil nebo oblečení…

Vánoční pelmel

Každoročně v období vánoc pro vás připravujeme prodejní výstavu designových dárků. U nás nakoupíte v klidu bez stresu vše na jednom místě! Čeká vás rozptýlení v podobě netradičních vánočních dílen, ještě širšího sortimentu dárků a s občerstvením. Výtěžek z prodeje dárků slouží na další rozvoj naší galerie.

Designéři pozor!

Galerie SUPERMARKET wc v Karlových Varech nabízí možnost prodeje zboží mladým designérům. Můžete nabídnout Vaše originální výrobky a nápady. Pokud máte zájem, napište na pro@tebe.cz.