Prostor pro každého 18/9–4/12

DESIGN PARK - 10 let s vámi

Staňte se spolutvůrci Design parku

Již 10 let společně kráčíme a zkulturňujeme Karlovy Vary. Chceme probudit a oživit město kreativním a designovým myšlením. Rozhodli jsme se k tomuto výročí uspořádat výstavu, během které bychom chtěli představit naší další vizi - DESIGN PARK.

Nemáte kde kreativně tvořit? Vyřádit se a zároveň se něco dozvědět nebo zažít? Chcete spolupracovat, rozvíjet se a zlepšovat místo kde žijete? Otevíráme novou interaktivní výstavu, kde se bude každý moci zapojit do stavby Designparku. Inspirovat se můžete již realizovanými muzei, galeriemi, vzdělávacími centry a inkubátory z různých částí světa, které zde budou prezentovány.

Ptáte se co ten Designpark vlastně je? Je to prostor, kde můžete rozvíjet svojí představivost a uskutečňovat své sny, kreace a přání. Zde vaše představivost nemá hranice. Najdete zde nezávislé obchody, kavárny, restaurace, pořádají se zde konference, workshopy, výstavy, přednášky atd… Je to místo, kde se může každý realizovat ať už jako designer, podnikatel nebo kolemjdoucí.

Pojďte s námi tvořit park, kde každý najde to, co hledá. Při unikátní výstavě může být každý návštěvník zároveň spolutvůrcem parku.

Ukázka několika Designparku, které uvidíte na výstavě :

Centro Brasil Design

Cité du design

Design Center Linz

TĚŠÍME SE NA VÁS!