Víte jak na to? 29/6–4/10

HRA(VÝ) BUSINESS

Může být něco zajímavého na žvýkačkách? Mohou být žvýkačky inovativní a pomáhat?

HRA(VÝ) BUSINESS

29.6.2019 – 4.10.2019 PRODLOUŽENO

Galerie SUPERMARKET wc opět přináší svěží vítr do regionu. V rámci cyklu „Design a život“, tentokrát na téma inovace a udržitelné podnikání, jsme připravili výstavu, kde představíme projekt "Charity Gums."

Přijďte se podívat na to, že i business může být zábavný, hravý a dokonce může i pomáhat. Vernisáž výstavy je v sobotu

29. 6. od 17.00 hodin v galerii SUPERMARKET wc. Součástí vernisáže bude také ukázka samotného procesu vzniku ilustrace přímo na místě. Pozvali jsme výtvarnici, grafičku a ilustrátorku Helenu Čubovou, která ilustrovala jedny ze žvýkaček Charity Gums a pocházi z Karlovarského kraje.

V rámci výstavy je připravena tématická dílna se soutěží.

Otevírací doba galerie

V době konání Mezinárodního filmového festivalu bude otevřeno od 10.00 do 20.00 V létě mimo festival je galerie otevřena každý všední den od 13.00 do 18.00

Festival na střeše Top RoofTop fest 2019

Během MFF proběhne 5. 7. od 16:00 na střeše galerie a v okolí již pátý ročník hudebního multižánrového festivalu Top RoofTop fest 2019, který si již získal své jméno a stálé návštěvníky. Facebook: Top RoofTop fest

TÉMATICKÁ DÍLNA PRO ŠKOLY vyzkoušej si práci ilustrátora. Využij vtipu, ironie nebo černého humoru a navrhni obal na žvýkačky nebo si z toho vytvoř originální vytahovací notýsek, který tě bude bavit celý rok. Cena za dílnu a komentovanou přednášku 35,- Kč/ osoba.

VIDEA

Nestihli jste výstavu? Nevadí zde se můžete podívat na video, které vás výstavou provede.. Když nevíte co tvořit, inspirujte se.