Jedinečné designové dárky 28/11–22/12

Vánoční pelmel

Potěšit, nadělit, překvapit!

Tradiční vánoční pelmel

Potěšit, nadělit, překvapit! Originálně, bez stresu a na jednom místě!? Prodejní výstava designových dárků již za pár korun. Přijďte se podívat, co tvoří mladí čeští designéři. Potěšte se pohledem na hezké věci a nákupem udělejte radost svým blízkým. Galerie SUPERMARKET wc se tento rok opět oděla do vánočního hávu a připravila si pro Vás prodejní výstavu originálních artefaktů – od zápisníků, přes knihy, obaly, netradiční ponožky, tašky, svíčky a mýdla až po šperky a porcelán. Každý všední den od 13.00 do 18.00 si u nás můžete vybrat a nechat se inspirovat. Pokud vám zbyde čas můžete po celou dobu prodejní výstavy pro svoje přátele vyrobit drobný dárek v podobě originálního deníku, trička nebo placky.

Startujeme 28.11.2016 od 13.00 hodin.

Originální Eko vánoční dárky

1.12.2016 /od 17.00 hodin/ vstup zdarma, platíte jen to co si odnesete

Zveme Vás na ekologicky a zdravě laděnou dílnu zaměřenou na domácí ekologické zdravé a příjemné prací a mycí gely, voňavé tuhé deodoranty v krásném balení. Vše si s lektorkou Radkou vyrobíte sami a také odnesete v připravených nádobách, na které můžete sami nebo s vašimi dětmi vytvořit originální designové etikety z naší dílny přímo v galerii.

Na dílnu je vstupné dobrovolné. Platíte pouze odnesené produkty a obaly, které si vyberete (př. krásný kovový obal na deodorant cca 35Kč, výroba - gel, tekuté mýdlo a deodorant cena pro jednoho bez krabičky 60,-Kč).

Rezervace na pro@tebe.cz když chcete mít jisté místo na dílně, dorazit můžete i bez rezervace.

Dárky na poslední chvíli

16.-18.12.2016 /od 10.00 – 18.00 / vstup zdarma, platíte jen to co si odnesete

Tradiční vánoční advent v galerii bude plný zajímavých netradičně - tradičních dílen. Můžete se těšit na výrobu přírodního mýdla dle vaší fantazie, stačí jen vykrojit, zabalit a jít, tradiční české skleněné vánoční ozdoby nebo originální balící papír, který proměníte ve vánoční pohlednici s překvapením – prostě cenově dostupné originály pro všechny.