Jinak a spolu 29/4–23/6

PUNK WITH LOVE

Celý rok jedeme v punku a tak jsme si nemohli vybrat lépe...

Výstava / PUNK WITH LOVE!

29.4. - 23.6.2023

představí multižánrový brand který se věnuje veškerému možnému umění od oblečení přes obrazy až po hudbu a mnoho dalšího. Projekt je pod vedením Andréeho (vlastním jménem Ondřej Temňák) který se stará o veškerou produkci a tento brand založil. Pro něho a jeho přátelé nuda během lockdownu v pandemii neznamenala rezignaci, ale naopak akci. Sedl k šicímu stroji a začal vymýšlet a šít oblečení, které je odrazem jeho životního stylu.
Modely jsou originální, sledují ekologickou dráhu a nenudí. K šití a přešívání využívá starých věcí ze sekáče, nakupuje poslední kusy ve finálních slevách, nebo mu kamarádi nosí svoje obnošené věci a Andrée jim dá nový look. Tím se jeho brand PWL řadí mezi podporovatele trendu udržitelné módy, který má v dnešní době už téměř existenční význam.
Brand PWL není ale pouze Andrée, ale také jeho dva kolegové Nikola Broftová (2002) a Ondřej Ivanov (2003). Dohromady se dali až letos, ale spolupráce je pro ně zásadní. Nikola má na starosti hlavně vizuál značky a grafiku. Fotografuje a natáčí videa k propagaci. Sama ale také začal šít. Ondřej Ivanov se jako jediný z trojice rozhodl umění studovat a už 4 rokem navštěvuje SUPŠKV, obor textilní a na výstavě představí svoje maturitní práce.


Zahájení proběhne v sobotu 29/4/2023 od 15.00 v nových prostorách Výměníku


#Sodvahou