Vánoční nákup na jednom místě 7/12–22/12

Vánoční pelmel

Vánoční pelmel

Originálně, bez stresu a na jednom místě!? Prodejní výstava stylových dárků již za pár korun...

Přijďte v klidu nakoupit vše na jedno místo, jsme tu pro Vás každý všední den od 13.00 do 18.00 hodin. Zakoupíte u nás osobité šperky, unikátní módní kousky, netradiční bytové doplňky, knížky a další zajímavé drobnosti od českých designérů. Potěší vás ručně dělané papíry, diáře a desky od firmy Calico, nápoj do práce můžete nosit v ekologických láhví Drinkit, věčný problém s ponožkami za vás vyřeší Malá popleta a pokud vám zbyde čas můžete pro svoje přátele vyrobit drobný dárek v podobě přírodních mýdel, stačí jen vykrojit, zabalit a jít – prostě cenově dostupné originály pro všechny.

Těšíme se na vás! Startujeme 7. 12. 2015 od 13.00 hodin

Adventní pelmel

19. 12. – 20. 12. od 10.00 do 18.00 Nabízíme prodloužený nákup dárků s vánoční atmosférou.

Pelmel dílny

19. 12. od 15.00 - 17.00 "Komixová dílna pro všechy příležitosti" Představujete si občas sami sebe se schopnostmi superhrdiny? Jak by jste mohli bravurně všechno vyřešit a vypadat přitom pořád perfektně a nad věcí? Přijďte na naši komiksovou dílnu vytvořit si vlastní příběh a svou oblíbenou postavu použít na vytvoření skvělé placky nebo záložky, kterou si odnesete s sebou. Vezměte s sebou své ratolesti, kamarády nebo třeba rodiče, nudit se určitě nebudeme.

20. 12. od 15.00 - 17.00 „Dárek na poslední chvíli“ Pro všechny, kteří chtějí darovat dárek z lásky a ručně vyroben je věnována tato dílny. Vytvořte svým blízkým triko, placku, diář a k tomu to originálně zabalte do vašeho vánočního papíru s cedulkou a přidejte přáníčko..

Pelmel dílny jsou určené rodičům a prarodičům s dětmi (děti od 6 let mohou i bez doprovodu). Cena 100,- Kč za rodinu, na počtu dětí nezáleží. Nebude chybět ani cukroví, koledy, svařené víno, prostě vše, co k předvánočnímu času patří.

Přijďte včas! Startujeme po oba dva dny od 15.00 hodin